KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14739309

nr 1473 9309

Per Sundberg

(1887-1968), Sverige

Oljemålning, Signerad, landskap. Olja på pannå, 45x60, yttermått inklusive ram: 60x75 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 6 juni 2022
kl 20:16:57

6/6 17:45:57 1      Vinnande bud

Per Sundberg

Läs mer om Per Sundberg